Manşet

Dijital müşteriler Keramika’nın hedefinde

Keramika personeli ‘Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil Pazarlama’ eğitimi aldı.  Eğitim kapsamında Türkiye ve dünyadan farklı sektörlerde etkili dijital dönüşüm örnekleri, dijital dönüşümde verinin önemi, dijital müşterilerin beklentileri, dijital müşteri ilişkileri yönetimi gibi çok önemli konular işlendi.

Farklı Sektörlerde Dijital Dönüşüm Etkileri,Dijital Müşterinin Beklentileri, Türkiye ve dünyadan farklı sektörlerde etkili dijital dönüşüm örneklerinin incelendiği eğitimler 48 saatlik sürecin sonunda tamamlandı. Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü eğitmenleri tarafından koordine edilen eğitimler sonunda toplam 25 katılımcıya sertifikaları törenle teslim edildi. Keramika Konferans Salonunda gerçekleştirilen sertifika törenine Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, DPÜSEM Müdürü Ahmet Bülent Gül, DPÜSEM Yetkilileri, Keramika Yönetim Kurulu ve Keramika personelleri katılım sağladılar.

DİJİTALLEŞME ÇALIŞMALARINA İVME VERECEKLER

Keramika adına konuşmalarını gerçekleştiren Genel Müdür Emin Yüce, “ Öncelikle, Zafer Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Teknik Destekleri Kapsamında Keramika olarak yürüttüğümüz,son yıllarda ülkemizde ve dünyada popülerbir konu olan, Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil Pazarlama eğitimine personellerimizin ilgisi bizleri son derece mutlu etmiştir. Türkiye ve dünyadan farklı sektörlerde etkili dijital dönüşüm örnekleri, dijital dönüşümde verinin önemi, dijital müşterilerin beklentileri, dijital müşteri ilişkileri yönetimi gibi çok önemli konuların değerlendirildiği bu eğitimlerle birlikte Keramika Ailesi olarak, uzun bir süredir devam eden Dijitalleşme çalışmalarımızda büyük bir ivme kazanacağımıza inanıyoruz. Bu vesile ile Zafer Kalkınma Ajansına, bölge sanayisinin gelişmesi ve kalkınması adına vermiş oldukları bu destekler için, Keramika ailesi adına teşekkürlerimi iletmek isterim. Ayrıca bu faaliyet Kapsamında Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi eğitimcilerimizle bir araya geldik. Başta Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal olmak üzere Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi yetkililerine de katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Diğer Haberler

Başa dön tuşu